511 063 691 biuro@lez.com.pl

Opinie

Zachęcamy Państwa do wyrażenia opinii na temat usług świadczonych przez nasze biuro.
Każda opinia lub sugestia jest dla nas bardzo cenna, dzięki niej jesteśmy w stanie cały czas podnosić standard świadczonych przez nas usług.

18 komentarzy

 1. Piotr

  Z czystym symieniem polecam Państwa biuro. Otrzymałem kilka mandatów za wjazd do strefy emisji w Londynie oraz kilka za parkowanie w miejscu niedozwolonym. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie, a co dla mnie najważniejsze pozytywnie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz sympatyczna obsługa. Dziękuję raz jeszcze za pomoc. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Gtrans

  Bardzo rzetelna i profesjonalna firma z odpowiednim podejściem do klienta. Bezproblemowy kontakt. Szybka i skuteczna pomoc w pozbyciu sie wysokich kar z mandatów.

  Odpowiedz
 3. Katarzyna

  Bardzo polecam. Korzystałam z Państwa usług już kilkakrotnie i jestem bardzo zadowolona. Wszystko poszło lepiej niż oczekiwałam. Sprawy w pełni opanowane ze skutkiem pozytywnym. Pani Marta bardzo miła i pomocna, naprawdę uzyskałam fachowe wsparcie. Dziękuję bardzo i życzę powodzenia !

  Odpowiedz
 4. Tomasz f

  Bardzo profesjonalna miła obsługa . Dziękuję bardzo za pomoc pani Marcie. Tomasz f.

  Odpowiedz
 5. TransSpedition

  Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia. Kontakt bez najmniejszych problemów, w razie trudności ze zrozumieniem pism wszystko wytłumaczone od A do Z. Szybkie zajęcie się sprawą co było dla nas bardzo istotne. Sprawy załatwione ze skutkiem pozytywnym. Jak najbardziej na plus. Polecam Jacek M

  Odpowiedz
 6. Łukasz

  Mandaty za most i strefę emisji anulowane w całości. Jestem bardzo mile zaskoczony, że udało się uniknąć całkowitej zapłaty nałożonych kar. Polecam Państwa biuro z całego serca. Dziękuję raz jeszcze za pomoc.

  Odpowiedz
 7. Paulina

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy L.E.Z. Bezproblemowy, profesjonalny kontakt. Sprawa dotyczyła mandatów za most, zakończona pomyślnie wręcz powyżej oczekiwań. Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

  Odpowiedz
 8. Prestige - Jakub

  Rzetelna firma, w sposób profesjonalny wykonująca swoje usługi i wywiązująca się ze swoich zobowiązań, serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy.

  Odpowiedz
 9. Daniel C.

  Biuro godne polecenia, duża wiedza i skuteczność. Jasno przedstawiają sytuacje w danej sprawie. W przypadku moich mandatów wszystko zostało anulowane i LEZ i ULEZ, mandaty za most Dartford i parkowania. Szczerze to nie spodziewałem się, aż takich efektów. Dziękuje raz jeszcze.

  Odpowiedz
 10. Rad-Trans Radosław Oskroba

  Firma godna polecenia
  Wydawało się że nasze problemy są nie do załatwienia (sporo mandatów) a tu proszę pełny profesjonalizm sprawy załatwione pomyślnie.

  Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy firmę L.E.Z Monika O

  Odpowiedz
 11. Trans-Jar

  To się nazywa profesjonalizm. Bardzo dobra wiedza w temacie. Bardzo dobry kontakt. Szybkie działanie i pozytywne jego skutki w bardzo krótkim czasie.
  Na firmę natrafiłem przypadkowo w Internecie. Miałem obawy. Teraz mogę polecać każdemu.
  Szczerze życzę powodzenia.

  Odpowiedz
 12. grażyna

  bardzo gorąco polecam. jestem bardzo zadowolona ze współpracy z zespołem.

  Odpowiedz
 13. Izabela

  Gorąco polecam, miła i rzetelna obsługa

  Odpowiedz
 14. Magdalena T

  Szczerze polecam.
  Problem szybko rozwiązany, mandaty anulowane. Miła i kompetentna obsługa.

  Odpowiedz
 15. Marcin Marach

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, fachowa i konkretna pomoc !! Biuro z polecenia od znajomego. Potrzebowałem pilnej pomocy z ogromnymi karami oraz wyjaśnieniu bałaganu, który zostawiła inna kancelaria z której usług skorzystałem wcześniej i czego bardzo żałuję. Na szczęście natrafiłem na Państwa biuro i Panią Martę.

  Wszystko zostało załatwione tak jak było ustalone, pozytywnie dla mnie !

  Bardzo polecam biuro L.E.Z OFFICE i z całego serca dziękuję za Państwa pomoc w mojej sprawie.

  Odpowiedz
 16. Sylwia

  Z czystym sumieniem POLECAM firmę, profesjonalne podejście i pomoc w 100%.Jestem wdzięczna za pomoc i anulowanie kar,które były ogromne.Teraz mogę spać spokojnie Dziękuję

  Odpowiedz
 17. MWTrans

  Super polecam

  Odpowiedz
 18. Betis

  Skuteczność godna podziwu, wszystkie mandaty zostały anulowane, bardzo dziękuję w imieniu całej mojej firmy.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code

osiemnaście − 3 =